dodatkowe informacje
Szkoła objęta patronatem Oddziału Łódzkiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich
Szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym „Kultura bezpieczeństwa”Szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym„ Akademia murowania”

                                                                                


Szkolenie z zakresu obsługi kotłów na pellet firmy DEFRO
              DEFRO to firma produkująca kotły c.o., lider na rynku polskim i europejskim . W piątek jej przedstawiciele – Pan Dariusz Błaut i Pan Piotr Jelonek zaprezentowali firmowe urządzenia uczniom kierunku OZE ( kl 1Tbu, 2 Tfu, 3Tiu, 4 Tiu) w naszej szkole. Kotły opalane pelletem i ekogroszkiem firmy „Defro” należą do urządzeń o najwyższej klasie efektywności energetycznej na rynku europejskim . Większość urządzeń posiada piątą klasę energetyczną, a niektóre klasę ecodesign.
              Pan Dariusz Błaut przedstawił uczniom program produkcji firmy „Defro” i problemy dotyczące montażu i eksploatacji kotłów opalanych ekogroszkiem i pelletem .Następnie młodzież mogła zobaczyć na samochodzie szkoleniowym firmy Defro proces uruchamiania i pracy kotła oraz palnika opalanego pelletem .Uczniowie mogli tez w sposób praktyczny i rzeczywisty zapoznać się ze sposobem sterowania pracą tego rodzaju kotła.
Zgierski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II
Pl. Jana Kilińskiego 8, 95-100 Zgierz, tel.: 42 719 08 66, e-mail: zzspzgierz@op.pl