dodatkowe informacje
Szkoła objęta patronatem Oddziału Łódzkiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich
Szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym „Kultura bezpieczeństwa”Szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym„ Akademia murowania”

                                                                                


DZIEŃ OTWARTY 2018
           Tradycyjnie marzec to miesiąc, w którym ZZSP im. Jana Pawła II otwiera swoje drzwi dla przyszłych uczniów klas pierwszych.
          Wzorem ubiegłych lat młodzież z gimnazjów Zgierza i okolic zwiedzała pod opieką nauczycieli stoiska wszystkich proponowanych w nowym roku szkolnym kierunków kształcenia. Wizyta była dla gości okazją do rozmowy z naszymi nauczycielami i uczniami n. Każdy z nich odpowiadał zainteresowanym na nurtujące ich pytania, opowiadał o ciekawostkach ze szkolnego pozalekcyjnego życia oraz prezentował specyfikę „swojego zawodu”.
          Odwiedzający poszczególne stoiska z uwaga przyglądali się zorganizowanym przez naszych uczniów i nauczycieli rozmaitym pokazom oraz prezentacji sprzętu. My jako gospodarze umożliwiliśmy gościom wizytę w każdej sali lekcyjnej, dzięki temu poznali oni jej opiekuna i posłuchali o specyfice nauczanego przez „gospodarza pracowni” przedmiotu. Jesteśmy pewni, że wśród naszych piątkowych gości znajdą się uczniowie, którzy we wrześniu rozpoczną naukę w klasach pierwszych ZZSP im. Jana Pawła II.
Zgierski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II
Pl. Jana Kilińskiego 8, 95-100 Zgierz, tel.: 42 719 08 66, e-mail: zzspzgierz@op.pl