dodatkowe informacje
Szkoła objęta patronatem Oddziału Łódzkiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich
Szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym „Kultura bezpieczeństwa”Szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym„ Akademia murowania”

                                                                                


„Recycling w szafie”
          Codziennie jesteśmy bombardowani informacjami na temat tego, jak powinniśmy się ubierać, by wyglądać modnie, a zarazem wyróżniać się z tłumu. Nadążanie za trendami, ciągłe zaopatrywanie się w to, co rzekomo każdy powinien mieć w swojej garderobie, jest prawie niewykonalne. O zadowoleniu z własnego wyglądu i dobrym samopoczuciu świadczy uśmiech, a kluczem do sukcesu jest poszukiwanie indywidualnego stylu, polegające na uświadomieniu sobie atutów własnej urody i umiejętnym ich eksponowaniu.
          6 grudnia z okazji mikołajek w szkole odbył się pokaz mody pod hasłem „Recycling w szafie”. Zaprezentowano 17 strojów, w tym, jak przystało na pokaz mody, suknię ślubną. Uczennice wystąpiły również w roli modelek prezentując kreacje podkreślające atuty ich urody. Piękne fryzury wykonały uczennice klasy 1 Tef i 2 Tfu pod opieką pana Przemysława Wyrwasa. Widok oszałamiający i zachwycający!
          Stroje powstały z materiałów recyclingowych (folia, papier i tworzywa sztuczne), w ramach szkolnego projektu „Eko - rewolucja” pod opieką pani Ireny Kowalskiej i pani Beaty Rybarczyk.
          Pokazowi mody towarzyszyła wystawa świątecznych ozdób recyclingowych, które wykonali uczniowie z klasy 1 Tbu, 1 Tef i 1 Ti.
          Gratulujemy wyobraźni, kreatywności i zaangażowania!
Zgierski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II
Pl. Jana Kilińskiego 8, 95-100 Zgierz, tel.: 42 719 08 66, e-mail: zzspzgierz@op.pl