dodatkowe informacje
Szkoła objęta patronatem Oddziału Łódzkiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich
Szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym „Kultura bezpieczeństwa”Szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym„ Akademia murowania”

                                                                                


Zgierski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych na Łódzkich Targach Edukacyjnych
          Tegoroczna edycja Łódzkich Targów Edukacyjnych to kolejne wielkie promocyjne przedsięwzięcie, na którym nie mogło zabraknąć naszej szkoły.
          Na targowej ekspozycji prezentowaliśmy gimnazjalistom wszystkie kierunki kształcenia proponowane w nowym roku szkolnym 2018/ 2019. Uczniowie i nauczyciele rozdawali zainteresowanym uczniom gimnazjów i ich rodzicom ulotki, promocyjne gadżety oraz udzielali wszelkich informacji nt nauki w naszej szkole. Z radością dostrzegliśmy, że oferta edukacyjna szkoły spotkała się z uznaniem gości odwiedzających targi, a stoisko ZZSP im. Jana Pawła II było niemalże oblegane.
          Super atrakcją naszego szkolnego stoiska była możliwość:
  • skorzystania z bogatej oferty usług fryzjerskich. Uczennice z klasy 2 Tfu pod kierunkiem i opieką nauczyciela zawodu pana Przemysława Wyrwasa na życzenie naszych gości wykonywały stylizację, strzygły panów oraz jako przyszłe mistrzynie w swoim zawodzie udzielały porad fryzjerskich i rozdawały drobne fryzjerskie upominki.
  • zabawy w kąciku rozmaitych gier logicznych przeprowadzanych przez uczniów klasy 4 Tiu. Uczestnicy tej „rywalizacji” otrzymali na koniec od organizatorów ciekawe nagrody.

          Ważne było równie to, że tradycyjnie piękna i utalentowana nasza młodzież przygotowała przedstawienie, które w klimacie czterech pór roku zaprezentowało wszystkie kierunki kształcenia w ZZSP i ciekawe wydarzenia, które dzieją się w szkole.
          Udział w ŁTE był dla nas kolejnym promocyjnym sukcesem i jesteśmy przekonani, że nasi goście odwiedzający szkolne stoisko we wrześniu staną się uczniami klas pierwszych ZZSP im. Jana Pawła II .
Zgierski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II
Pl. Jana Kilińskiego 8, 95-100 Zgierz, tel.: 42 719 08 66, e-mail: zzspzgierz@op.pl