dodatkowe informacje
Szkoła objęta patronatem Oddziału Łódzkiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich
Szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym „Kultura bezpieczeństwa”Szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym„ Akademia murowania”

                                                                                


Spektakularny sukces naszych uczniów!
                     Dwie grupy uczniów z naszej szkoły wzięły udział w projekcie i konkursie ogólnopolskim „Upcyclingowy Zawrót Głowy”. Michał Jóźwiak, Patryk Chabasiński, Rafał Olejniczak, Aleksander Borecki, pod opieką pani Żanety Gazewskiej – w ykonali huśtawkę z materiałów budowlanych, a chłopaki z energii odnawialnej (Jarosław Krzewina, Mateusz Florczak), pod opieką pani Beaty Rybarczyk - meble z opon. Do finału zakwalifikowało się 25 drużyn z całego kraju, w tym obydwie drużyny z naszej szkoły. Gala finałowa odbyła się 8 grudnia w Centrum Promocji Mody przy Akademii Sztuk Pięknychw Łodzi.Spektakularna prezentacja budowlańców zakończyła się ich sukcesem i zaszczytnym I miejscem w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Gratulujemy!
                     Nie był to jednak jedyny sukces naszej szkoły podczas gali finałowej projektu. Uczennice z klasy 2 Tfu, pod opieką pana Przemysława Wyrwasa, wykonały piękne fryzury uczniom łódzkiej szkoły Kornelówka, którzy wzięli udział w pokazie strojów upcyclingowych.
                     Nasi finaliści zostali również zaproszeni przez organizatorów na warsztaty fotograficzne poprowadzone przez wykładowcę PWSFTiT w Łodzi pana Krzysztofa Kalinowskiego. Prowadzący był pod wrażeniem zdjęć naszych uczniów zrobionych podczas warsztatów.
                     Młodzi, zdolni, kreatywni, czyli jedyni i niepowtarzalni uczniowie naszej szkoły!
Zgierski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II
Pl. Jana Kilińskiego 8, 95-100 Zgierz, tel.: 42 719 08 66, e-mail: zzspzgierz@op.pl